Ben je verplicht aan bronvermelding te doen?
Ja, wanneer u werk overneemt van een ander, zal de bron vermeld moeten worden indien dit redelijkerwijs mogelijk is. Dit is wettelijk vastgelegd in de Auteurswet (artikel 16). Volgens de Auteurswet bevat een goede bronvermelding op zijn minst de naam van de maker op duidelijke wijze vermeld.
Stichting UvO verlangt echter een volledige bronvermelding bij elke overname.
Print deze pagina